2 порта Ethernet към Fiber Media Converter ZJ-100102-25

2 порта Ethernet към Fiber Media Converter ZJ-100102-25

Кратко описание:


Подробности за продукта

Продуктови етикети

10 / 100M Fiber Media Converter преобразува 100BASE-FX влакна в 100Base-TX меден носител или обратно. Осигурете лесно и икономично решение за надграждане на медна мрежа до оптична оптика за удължаване на обхвата на сигнала. Разстояние за предаване на Media Converter до 120KM. Plug-and-play дизайн, лесен за инсталиране. Може да се използва като самостоятелно или да се монтира в 2U 14 слотово медийно преобразуващо шаси с централизирано захранване.

Спецификация

• 10 / 100M 2 порта Ethernet към Fiber Media Converter

• Половин или пълен дуплекс автоматично договаряне

• 10/100 Mbps автоматично договаряне за меден порт

• Auto MDI / MDI-X за меден порт

• Съответства на IEEE 802.3u, IEEE 802.3X, IEEE 802.3

• Поддръжка на функция за преминаване на грешка в връзката

• Plug-and-play инсталация

• Удължете разстоянието до мрежата до 100 км

• SC / FC / ST оптичен порт по избор, WDM

• Може да се вгради в 2U 14 слот шаси за конвертор на медии

Спецификация

  Име на продукта  10 / 100M 2 порта Ethernet към Fiber Media Converter (Single Fiber Dual Fiber)
  Модел на продукта  ZJ-100102-25
  Съответстващи стандарти  IEEE802.3 / u / z / ab, 10Base-T, 100Base-TX 1000Base-TX
  Интерфейс  RJ-45: 2 × 10 / 100Base-TX Fiber: 1 × 10 / 100Base-FX (ST / SC / FC конектор)
  Мрежова медия  10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 метра) 100BASE-TX: Cat5 или по-нова UTP (≤100 метра) 1000BASE-TX: Cat6 или по-нова UTP (≤100 метра)
  Fiber Media  Multi-mode: 2KMS Единичен режим: 25/40/60 / 80KM
 Оптичен кабел  UTP: кат.5 / кат.6Максимално разстояние 100мФибри (единичен режим): 8 / 125,8,7 / 125,9 / 125,10 / 125
  Контрол на потока  Пълен дуплексIEEE802.3x Контрол на потока Полудуплекс контрол на обратното налягане
 Разстояние на предаване  Единичен режим 20-100км
  Мощност  DC5V1A
  Консумация  <5w
  Работна среда  Работна температура: -3060 ℃; Температура на съхранение: -3575 ℃Относителна влажност: 5% ~ 95% (без конденз)
   Черупка  Желязо
  Списък за опаковане  Медия конвертор × 1 бр / чифт Захранващ адаптер × 1 бр / чифт Ръководство на потребителя × 1 бр

Сертификат за качество × 1 бр

Гаранционна карта × 1 бр

  MTBF  300 000 часа
  Тегло и размер  Тегло на продукта: 0.7KG Размер на продукта (Д × Ш × В): 11cm × 7cm × 2.5cm
  Гаранция  3 години

  • Предишен:
  • Следващия:

  • Напишете вашето съобщение тук и ни го изпратете