Ethernet Media Converter

  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP Media Converter ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 към SFP Media Converter преобразува 100BASE-FX влакна в 100Base-TX меден носител или обратно. Осигурете лесно и икономично решение за надграждане на медна мрежа до оптична оптика за удължаване на обхвата на сигнала. Разстояние за предаване на Media Converter до 120KM. Plug-and-play дизайн, лесен за инсталиране. Може да се използва като самостоятелно или да се монтира в 2U 14 слотово медийно преобразуващо шаси с централизирано захранване. Характеристики • 1000Mbps Ethernet RJ45 към SFP Media Converter • Половин ...
  • 100Mbps SFP Media Converter  ZJ-1100SFP

    100Mbps SFP Media Converter ZJ-1100SFP

    100Mbps Ethernet RJ45 към SFP Media Converter преобразува 100BASE-FX влакно в 100Base-TX меден носител или обратно. Осигурете лесно и икономично решение за надграждане на медна мрежа до оптична оптика за удължаване на обхвата на сигнала. Разстояние за предаване на Media Converter до 120KM. Plug-and-play дизайн, лесен за инсталиране. Може да се използва като самостоятелно или да се монтира в 2U 14 слотово медийно преобразуващо шаси с централизирано захранване. Характеристики • 100Mbps Ethernet RJ45 към SFP Media Converter • Половин или ...
  • 100Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-3100AB

    100Mbps конвертор за единичен влакно ZJ-3100AB

    10 / 100M Fiber Media Converter преобразува 100BASE-FX влакна в 100Base-TX меден носител или обратно. Осигурете лесно и икономично решение за надграждане на медна мрежа до оптична оптика за удължаване на обхвата на сигнала. Разстояние за предаване на Media Converter до 120KM. Plug-and-play дизайн, лесен за инсталиране. Може да се използва като самостоятелно или да се монтира в 2U 14 слотово медийно преобразуващо шаси с централизирано захранване. Характеристики • 1 порт 10 / 100M медиен конвертор, единичен режим с единично влакно • Половина или пълна ...
  • 100Mbps Dual Fiber Media Converter  ZJ-1100S-25

    100Mbps конвертор с двойни влакна ZJ-1100S-25

    10 / 100M Fiber Media Converter преобразува 100BASE-FX влакна в 100Base-TX меден носител или обратно. Осигурете лесно и икономично решение за надграждане на медна мрежа до оптична оптика за удължаване на обхвата на сигнала. Разстояние за предаване на Media Converter до 120KM. Plug-and-play дизайн, лесен за инсталиране. Може да се използва като самостоятелно или да се монтира в 2U 14 слотово медийно преобразуващо шаси с централизирано захранване. Характеристики • 1 порт 10 / 100M медиен конвертор, еднорежимно двойно влакно • Половина или пълна ...
  • 2 Ports Ethernet to Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    2 порта Ethernet към Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    10 / 100M Fiber Media Converter преобразува 100BASE-FX влакна в 100Base-TX меден носител или обратно. Осигурете лесно и икономично решение за надграждане на медна мрежа до оптична оптика за удължаване на обхвата на сигнала. Разстояние за предаване на Media Converter до 120KM. Plug-and-play дизайн, лесен за инсталиране. Може да се използва като самостоятелно или да се монтира в 2U 14 слотово медийно преобразуващо шаси с централизирано захранване. Спецификация • 10 / 100M 2 порта Ethernet към Fiber Media Converter • Половин или пълен d ...
  • 1000Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-GS03A/B

    1000Mbps Единичен конвертор на влакна ZJ-GS03A / B

    10/100 / 1000M Fiber Media Converter преобразува 1000BASE-FX влакно в 1000Base-TX меден носител или обратно. Осигурете лесно и икономично решение за надграждане на медна мрежа до оптична оптика за удължаване на обхвата на сигнала. Разстояние за предаване на Media Converter до 120KM. Plug-and-play дизайн, лесен за инсталиране. Може да се използва като самостоятелно или да се монтира в 2U 14 слотово медийно преобразуващо шаси с централизирано захранване. Характеристики • 10/100 / 1000M Media Converter, Single Mode Single Fibre • Половин ...
  • 1000Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    1000Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    10/100 / 1000M Fiber Media Converter преобразува 1000BASE-FX влакно в 1000Base-TX меден носител или обратно. Осигурете лесно и икономично решение за надграждане на медна мрежа до оптична оптика за удължаване на обхвата на сигнала. Разстояние за предаване на Media Converter до 120KM. Plug-and-play дизайн, лесен за инсталиране. Може да се използва като самостоятелно или да се монтира в 2U 14 слотово медийно преобразуващо шаси с централизирано захранване. Характеристики • 10/100 / 1000M медиен конвертор, двойно влакно с един режим • Половина или ...
  • 2U 16 Slots Rack Mount Chassis

    2U 16 слотове шаси за монтиране в багажник

    2U 16 Chassis Chassis може да побере комбинация от до 16 парчета видео модули и видео / модули за данни. Захранването (SMPS) на AC110 / 220V режим на превключване се използва, за да направи модулът независим да работи възможно без смущения от едно изключване на захранването и отказ на други модули в шасито. Постига се висока надеждност и стабилност на всеки модул. Характеристики • Шаси 2U 16 слота за медиен конвертор • Приемането на двойно захранване ще подобри надеждността на ...
  • 2U 14 Slots Rack Mount Chassis

    2U 14 Slots Rack Mount Chassis

    Шасито с 2U 14 слота може да побере 14 комплекта от 10 / 100M или 10/100 / 1000M самостоятелни медийни преобразуватели. Захранването (SMPS) на AC110 / 220V режим на превключване се използва, за да направи модулът независим да работи възможно без смущения от едно изключване на захранването и отказ на други модули в шасито. Постига се висока надеждност и стабилност на всеки модул. Характеристики • Шаси 2U 14 слота за медиен конвертор • Приемането на двойно захранване, би подобрило надеждността на стойката • Sup ...