Продукти

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    EOC подчинен EB-400/401 EOC терминал: EB-400-B / EB-401-B

    Независимо EOC терминално оборудване. Технологията HomePlug AV / IEEE 1901 приема Qualcomm AR7411 чип, използва нискочестотна лента под 65MHz и си сътрудничи с EC серия EOC head-end оборудване, за да реализира предаването на Ethernet сигнали за данни в коаксиалната разпределителна мрежа. Незадължителна WIFI функция. Характеристики на продукта 1. Доставя се унифицирана конфигурация на шаблона за централния офис и устройството се включва и пуска. 2. Осигурете 1 CABLE смесен сигнал за вход RF порт и 1 изход за TV сигнал RF p ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Открит двупътен кран (5 ~ 1000 MHz)

    HT200B11 Стойност на докосване dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Загуба на вмъкване In-Out (-dB Max) Честота (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,7 0,9 0,5 0,5 0,5 0,4 0,4 ​​0,4 ​​11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,1 0,6 0,7 0,6 0,5 0,5 0,5 301 ~ 400 - 3,2 2,0 1,3 0,8 0,8 0,8 0,5 0,5 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,0 1,0 0,9 0,7 0,7 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,6 1,1 1,1 1,0 0,8 0,8 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,3 1,3 1,2 1,2 1,2 751 ~ 900 - 4,3 2,8 2,2 1,7 1,6 1,5 1,4 1,4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Външен 4-ПЪТЕН Кран (5 ~ 1000 MHz)

    HT400B11 Стойност на докосване dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Загуба на вмъкване Вход-изход (-dB Макс. Честота (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,6 1,0 0,6 0,5 0,5 0,4 0,4 ​​11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,0 0,7 0,7 0,6 0,5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4,5 3,0 2,2 1,7 1,7 1,5 1,4 1,4 901 ~ 1000 - 4,9 3,5 2,5 2,0 2,0 1,8 1,7 1,6 Загуба на кран в ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Открит 8-пътен кран (5 ~ 1000 MHz)

    HT800B11 Стойност на докосване dB 11 14 17 20 23 26 29 32 Загуба на вмъкване Вход-изход (-dB Макс (Честота (MHz ~ 5 ~ 10 - 3,2 1,6 1,0 0,6 0,5 0,5 0,4 11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,0 0,7 0,7 0,6 0,5 301 ~ 400 - 3,2 1,9 1,3 0,9 0,9 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,1 1,0 0,9 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,5 1,2 1,1 1,0 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,4 1,3 1,2 751 ~ 900 - 4,5 3,0 2,2 1,7 1,7 1,5 1,4 901 ~ 1000 - 4,9 3,5 2,5 2,0 2,0 1,8 1,7 Загуба на кран I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Външни сплитери (5 ~ 1000 MHz)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 Параметър на честотната лента 2-посочен 3-посочен (балансиран) HT306A21 3-посочен (небалансиран) HT306B21 Загуба на вмъкване-изход (-dB Макс. 300 4,1 5,9 7,4 3,9 301 ~ 400 4,2 5,9 7,6 4,1 401 ~ 450 4,3 6,0 7,9 4,1 601 ~ 600 4,5 6,4 7,9 4,8 601 ~ 750 4,9 7,2 8,2 4,9 751 ~ 900 5,2 7,8 8,4 5,2 901 ~ 1000 5,3 7,9 8,7 5,4 Порт2 - Порт3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 Low- Low Low-High Out-To-Out ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Външни съединители (5 ~ 1000 MHz)

    HT100B21 Стойност на докосване dB Докосване 8 Докосване 16 Докосване 16 Загуба при вмъкване Out -dB Макс. Честота (MHz) 5 ~ 10 1,6 1,1 1,1 11 1.1 300 1,7 1,2 1,1 301 ~ 400 1,8 1,3 1,2 401 ~ 450 1,9 1,4 1,3 451 ~ 600 2,0 1,6 1,5 601 ~ 750 2,4 2,0 ​​1,7 751 ~ 900 3,0 2,4 2,2 901 ~ 1000 3,5 2,7 2,5 Загуба на докосване (± 1,5 dB) 5 ~ 600 8,5 12,0 16,0 601 ~ 1000 8,5 12,5 16,0 Out-To- Lsolation на кран (dB Мин.) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550nm мини оптичен усилвател (ZOA1550MA)

    1. Лазерът на помпата от оптичния модул и допираното с влакна влакно се внасят от САЩ. 2. Машината е оборудвана с перфектна и надеждна оптична изходна мощност, стабилизираща верига и лазерна термоелектрическа охладителна схема за контрол на температурата осигуряват най-доброто представяне на цялата машина и стабилен дълъг живот на лазера 3. Машината има вграден микропроцесорен софтуер, с лазерен мониторинг на състоянието, цифров дисплей, предупреждение за повреди, управление на мрежата и други функции. След като оперативният параграф ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 порта 1000Mbps Ethernet към 2 Fiber Switch модел ZJ-1000228-S20

    8 порта 1000Mbps Ethernet към 2 Fibre Switch е 1000BASE-FX Ethernet меден носител до 1000Base-TX Fiber. Осигурете лесно и икономично решение за надграждане на медна мрежа до оптична оптика за удължаване на обхвата на сигнала. Fibre Switch разстояние на предаване до 120KM. Plug-and-play дизайн, лесен за инсталиране. Може да се използва като самостоятелен. Характеристики • 8 порта 100 / 1000M Ethernet + 2 порта Fibre Switch, SC • Половин или пълен дуплекс автоматично договаряне • 100 / 1000Mbps автоматично договаряне за меден порт • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 порта 1000Mbps Ethernet към 1 Fiber Switch модел ZJ-1000208-S20

    8 порта 1000Mbps Ethernet към Fibre Switch е 1000BASE-FX Ethernet меден носител до 1000Base-TX Fiber. Осигурете лесно и икономично решение за надграждане на медна мрежа до оптична оптика за удължаване на обхвата на сигнала. Fibre Switch разстояние на предаване до 120KM. Plug-and-play дизайн, лесен за инсталиране. Може да се използва като самостоятелен. Характеристики • 8 порта 100 / 1000M Ethernet + 1 порт Fibre Switch, SC • Половин или пълен дуплекс автоматично договаряне • 100 / 1000Mbps автоматично договаряне за меден порт • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 порта 1000Mbps Ethernet към Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 порта 1000Mbps Ethernet към Fibre Switch е 1000BASE-FX Ethernet меден носител до 1000Base-TX Fiber. Осигурете лесно и икономично решение за надграждане на медна мрежа до оптична оптика за удължаване на обхвата на сигнала. Fibre Switch разстояние на предаване до 120KM. Plug-and-play дизайн, лесен за инсталиране. Може да се използва като самостоятелен. Характеристики • 4 порта 100 / 1000M Ethernet + 2 порта Fibre Switch, SC • Половин или пълен дуплекс автоматично договаряне • 100 / 1000Mbps автоматично договаряне за меден порт • Авто MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 порта 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch модел ZJ-1000102-25

    2 порта 100 / 1000Mbps Ethernet Fibre Switch е 1000BASE-FX Ethernet меден носител до 1000Base-TX Fiber. Осигурете лесно и икономично решение за надграждане на медна мрежа до оптична оптика за удължаване на обхвата на сигнала. Fibre Switch разстояние на предаване до 120KM. Plug-and-play дизайн, лесен за инсталиране. Може да се използва като самостоятелен. Характеристики • 2 порта 100 / 1000M Ethernet + 1 порт оптичен превключвател, еднорежимно двойно влакно • Половин или пълен дуплекс автоматично договаряне • 100/1000 Mbps автоматично договаряне за ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP Media Converter ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 към SFP Media Converter преобразува 100BASE-FX влакна в 100Base-TX меден носител или обратно. Осигурете лесно и икономично решение за надграждане на медна мрежа до оптична оптика за удължаване на обхвата на сигнала. Разстояние за предаване на Media Converter до 120KM. Plug-and-play дизайн, лесен за инсталиране. Може да се използва като самостоятелно или да се монтира в 2U 14 слотово медийно преобразуващо шаси с централизирано захранване. Характеристики • 1000Mbps Ethernet RJ45 към SFP Media Converter • Половин ...
123456 Напред> >> Страница 1/30